Çocuk Yüzme Kursları

İstanbul Anadolu Yakasında Üç Farklı Havuzda Çocuklar için Yüzme Kursları Devam Etmektedir.

İstanbul Anadolu yakasının en faal yüzme havuzlarında çocuk yüzme kursları devam etmektedir.Semtinize yakın yüzme havuzunu tercih edebilirsiniz.Çocuk yüzme faaliyetlerimiz de yaş sınırlaması 03 yaş ile 12 yaş arası çocuklardan oluşmaktadır.Eğitimlerimiz 5 ve ya 6 kişilik gruplardan oluşmaktadır.Grup yüzme derslerinde çocukların yaş sınırlaması ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplar organize edilmektedir. Yetenekleri doğrultusunda grup yüzme derslerimiz de kısa sürede kendini geliştiren çocuklar bir üst sınıfa geçerek diğer yüzme tekniklerini öğrenmektedirler.

Çocuk yüzme kursu program akışı başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye olarak 3 ana bölümden oluşmaktadır.Çocukların seviyeleri belirlendikten sonra çocuğun hangi grupta yüzme dersi alması gerekiyorsa o gruba dahil edilmektedir.

Başlangıç Seviyesinde neler yapıyoruz : Havuz kenarında ayak çırpma, nefes alma nefes verme, sudaki duruş pozisyonu, su üzerinde kalabilme vb.

Orta Seviyede neler yapıyoruz: Bu seviyede çocuklara koordinasyon çalışmaları ve kondisyon arttırmaya yönelik çalışmalar yapılmaktadır.Aynı anda ayak vuruşları, kol ve nefes koordinasyonlar vb.

İleri Seviyede neler yapıyoruz: Bu gruptaki çocukların geneli dört yüzme tekniği hakkında bilgi edinmiş, yüzme stillerini geliştirme, uzun mesafe yüzme ve kondisyon amaçlı çalışmalardır.

Çocuk yüzme kursu hakkında sormak istediğiniz diğer soruları solda Mesaj Gönderin butonunu tıklayarak sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Size En Yakın Yüzme Havuzu Hangisi?


İstanbul Anadolu Yakası Çocuk Yüzme Kursları

cocuk yuzme kursu uskudar

Üsküdar Çocuk Yüzme Kursu

İstanbul Anadolu Yakasının en faal yüzme havuzu olan Burhan Felek Spor Kompleksi yüzme havuzu Üsküdar ilçesindedir.Üsküdar çocuk yüzme kursu çalışmalarımız da yaş sınırı 4 yaş ile 12 yaş arası  çocuklardan oluşmaktadır.Üsküdar yetişkinler için yüzme kursu çalışmalarımızda gruplar maksimum  6 kişi sınırlıdır.Burhan Felek Yüzme Havuzu Nerede?

DEVAMINI OKU →

cocuk yuzme kursu atasehir

Ataşehir Çocuk Yüzme Kursu

Yetişkinler için yüzme kursu ataşehir bölgesi şerifali, Dudulu, Ümraniye bölgesi arasında bulunan yarı olimpik profesyonel yüzme havuzunda grup ve özel yüzme dersleri şeklinde yapılmaktadır.Gruplar  maksimum  6 kişi ile sınırlıdır.Kursa başlamak için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. Ataşehir Yüzme Havuzu Nerede?

DEVAMINI OKU →

cocuk yuzme kursu yakacık

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu

Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Kartal Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde çocuk yüzme eğitimlerimiz Ata Yüzme Kulübü olarak devam etmektedir.Yakacık havuz’da çocuk yüzme eğitimlerimizde yaş sınırlaması 3 yaş, 3,5 yaş ve 12 yaş aralığı çocuklardan oluşmaktadır.Yakacık Yüzme Havuzu Nerede?

DEVAMINI OKU →


2013 Kış Dönemi yüzme kursu faaliyetlerimiz aralıksız devam ediyor.Çocuklarınızla birlikte güzel bir tatil geçimek istiyorsanız yüzme eğitimi almalarını sağlayın.–Ata Yüzme Kulübü

Çocuklarınızın daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için onlara spor yapma alışkanlığını edinlemlerini sağlayın.–Ata Yüzme Kulübü

Çocuklara çeşitli yüzme oyunları ile hem yüzme öğretiyoruz hemde güzel vakit geçirmelerini sağlıyoruz.–Ata Yüzme Kulübü